
PP műanyag lap görgős extruder gép
MINTA
ALKALMAZÁSI TERÜLET
A lemez extruder extrudálásból, kalanderezésből, vontatásból és hengerlésből áll. A fő részek kopásállóak, korrózióállóak, magas hőmérsékleten ellenállóak, magas minőségű, speciálisan kezeltek. Alacsony ellenállású erő a fejű extrudáló csatorna egyenletesen biztosítja a lemezvastagságot, a három hengernél lévő belső spirál tartály hatékony hűtést biztosít, és könnyen cserélhető és szerelhető a hálóváltó a hidraulikus nyomóegységgel, a gépet nem kell leállítani. A gép extrudálja a PP / PS granulátumot egyszínű PP / PS lapra, amelyet műanyag termékek gyártására használnak műanyag hőformázó gépek, például csészék, élelmiszer tároló, tálcák, edények, tálak, fedők stb.
![]()
MŰSZAKI PARAMÉTER
| Modell | TJ-750 |
| Megfelelő lap | PP, PS |
| Max. Lap szélessége | 750mm |
| A lap vastagsága | 0.3-2.0mm |
| Csavarja a Rod Dia-t. | 110mm |
| Csavaros L / D arány | 35: 1 |
| Fő motor teljesítmény | 90kw |
| Max. kibocsátás | 250kg / hr |
| Névleges teljesítmény | 181kw |
| Tápegység | AC 380V, 50 HZ, háromfázisú, négyvezetékes |

Népszerű tags: pp műanyag lap görgős extruder gép, Kína, beszállítók, gyártók, gyár
Egy pár
Pp Ps lemez extruderKövetkező
PP műanyag extruderAkár ez is tetszhet
A szálláslekérdezés elküldése








