
Polisztirol vonal
TERMÉKEK ALKALMAZÁSA
ALKALMAZÁSI TERÜLET
A lemez extruder extrudálásból, kalanderezésből, vontatásból és hengerlésből áll. A fő részek kopásállóak, korrózióállóak, magas hőmérsékleten ellenállóak, magas minőségű, speciálisan kezeltek. Alacsony ellenállású erő a fejű extrudáló csatorna egyenletesen biztosítja a lemezvastagságot, a három hengernél lévő belső spirál tartály hatékony hűtést biztosít, és könnyen cserélhető és szerelhető a hálóváltó a hidraulikus nyomóegységgel, a gépet nem kell leállítani. A gép extrudálja a PP / PS granulátumot egyszínű PP / PS lapra, amelyet műanyag termékek gyártására használnak műanyag hőformázó gépek, például csészék, élelmiszer tároló, tálcák, edények, tálak, fedők stb.
Műszaki adatok
1. kimenet 250kg / óra
2.Jó minőségű T die
3. Hydrauli Changer háló
4.Delta frekvenciaváltó
5. Dupla munka-újracsévélő

MŰSZAKI PARAMÉTER
| Modell | TJS-670 |
| Megfelelő lap | PP, PS |
| Max. Lap szélessége | 670mm |
| A lap vastagsága | 0.3-2.0mm |
| Csavarja a Rod Dia-t. | 95mm |
| Csavaros L / D arány | 35: 1 |
| Fő motor teljesítmény | 75kw |
| Max. kibocsátás | 250kg / hr |
| Névleges teljesítmény | 238kw |
| Tápegység | AC 380V, 50 HZ, háromfázisú, négyvezetékes |
Csomagolás és szállítás
Csomagolási részletek
fadoboz
lap extrudálás
Szállítási idő
40DAYS
CÉGÜNK
Rui'an Litai Machinery Co., Ltd. 2001-ben alakult. Több mint 16 éve foglalkozik a kutatás, fejlesztés,
gyártás és forgalmazás hőformázó gépen, műanyag pohár gyártósor, BOPS műanyag hőformázó gép,
mutilrétegű PP / PS / PET lap extruder, penész stb. Itt több mint 72 ország és régió működik együtt velünk, például
Egyesült Államok, Dél-Korea, Törökország, Kanada, Oroszország, Kuvait, Irán, Brazília, Chile, Bolívia, Szaúd-Arábia, Peru stb.
Cégtanúsítvány
Műhely
Partner
Csomagolás
KAPCSOLÓDÓ TERMÉK

Népszerű tags: polisztirol vonal, Kína, beszállítók, gyártók, gyár
Egy pár
nemKövetkező
nemAkár ez is tetszhet
A szálláslekérdezés elküldése










