
Polipropilén lap görgős extruder gép
ALKALMAZÁSI TERÜLET A lemez extruder extrudálásból, kalandozásból, vontatásból és hengerlésből áll. A fő részek kopásállóak, korrózióállóak, magas hőmérsékleten ellenállóak, magas minőségű, speciálisan kezeltek. Alacsony ellenállási erő a fejfej-extrudáló csatornaban ...
A szálláslekérdezés elküldése
A termék bemutatása
MINTA
ALKALMAZÁSI TERÜLET
A PP / PS / PET lemez előállítására alkalmas. E x t r e tt a k é r a k é rt é s k é k é s é s é s é s é s é s é s é s é s é s é s é s é s s , f o n o n t a n e r s , t r a y s , d i s h e s , b o w l s , t r y y , li ds stb.
![]()
MŰSZAKI PARAMÉTER
| Modell | TJ-950 |
| Megfelelő lap | PET, PP, PS |
| Max. Lap szélessége | 950 mm |
| A lap vastagsága | 0.18-1.2mm |
| Csavarja a Rod Dia-t. | 71.4mm |
| Teljhatalom | 354kw |
| Fő motor teljesítmény | 132kW |
| Max. kibocsátás | 300-400kg / hr |
| Névleges teljesítmény | 181kw |
| Tápegység | AC 380V, 50 HZ, háromfázisú, négyvezetékes |

Népszerű tags: polipropilén lap görgős extruder gép, Kína, beszállítók, gyártók, gyár
Egy pár
Polisztirol ExtruderKövetkező
Polipropilén görgős extruderAkár ez is tetszhet
A szálláslekérdezés elküldése










