PP műanyag lapot készítő
MINTA

ALKALMAZÁSI TERÜLET
A lap extruder áll extrudálás, naptár, vontatási és gördülő. A fő részei kopásálló, ellenálló, hőálló magas minőségi speciálisan kezelt. Alacsony menet-ellenállási erő die fej extrudálással csatorna teszi lemezvastagság egyenletesen, a belső spirális tartály három henger biztosítja a hatékony hűtés, és ez könnyű-hoz cserél, és telepítse a nettó váltó, nem szükség-hoz megáll a gép hidraulikus egység. A gép préseli PP/PS granulátum PP/PS lap egyetlen színnel, mellyel műanyag termékek előállítására a műanyag Bliszterező gép, mint a csészék, élelmiszer konténer, tálcák, edények, tálak, fedő, stb.
![]()
TECHNIKAI PARAMÉTEREK
| Modell | TJ-670 |
| Alkalmas lapos | PP, PS |
| Max. Ív szélessége | 670mm |
| Laptartományon vastagsága | 0,3-2,0 mm |
| Menetes rúd Átm | 95mm |
| Csavar L/D arány | 35:1 |
| Fő Motor teljesítmény | 75kw |
| Max. Kimeneti | 250kg/óra |
| Névleges teljesítménnyel | 181kw |
| Tápegység | AC 380V, 50 HZ, háromfázisú, négyvezetékes |

Népszerű tags: Polipropilén extrudálás, Kína, beszállítók, gyártók, gyári
Egy pár
Pp Műanyaglap-készítő gépKövetkező
PP műanyag lap gépekAkár ez is tetszhet
A szálláslekérdezés elküldése















