
Automata eldobható kupak készítő gép
Automata eldobható kupak készítő gép
termékleírás
A max. (TQC-750 műanyag hőformázó gép) eléri a 750 * 480 mm-t. Ez a gép versenyképes szervo motorral működik, stabil, alacsony zajszintű és nagy hatásfokú. A legtöbb műanyag pohár, gyümölcstartály, tálca, tálca, gyorsétterem és így tovább előállítható a gépen.

Fő műszaki paraméter:
| MŰSZAKI PARAMÉTER | |
| Modell | TQC-750 |
| Max. Formáló terület | 750 * 480mm |
| Max. Mélység kialakítása | 125mm |
| Lemez vastagsága | 0.3-1.8mm |
| Max. Lap szélessége | 760 mm |
| Formáló sebesség | 26-szor / perc |
| Levegő nyomás | 0.6-0.8mpa |
| Levegőfogyasztás | Kevesebb, mint 3,0 m³ / perc |
| Vízfogyasztás | 0.7m³ / h (újrahasznosítható) |
| Névleges teljesítmény | 140kW |
| Tápegység | AC 380V, 50Hz, háromfázisú, négyvezetékes |
| Dimenzió | L8500 * W2200 * H3200mm |
| Súly | Kb. 6,5T |
Késztermék minták:

Csomagolás és szállítás

Rólunk:
Kik vagyunk
18 év tapasztalattal rendelkező gépünket a világ minden táján értékesítették. Ázsiából Európába, Európából Észak- és Dél-Amerikába, Amerikából Afrikába.
A székhely Wenzhouban, Kínában és 1 irodával Hangzhouban, cégünk világhírű gyártója és exportőre műanyag hőformázó gép. Több mint 8 millió amerikai dollár éves exportértéke folyamatosan növekszik.
GYIK:
1. Ön gyártója?
Igen, 18 éves tapasztalattal rendelkezünk.
2. Mi a fizetési határidő?
30% -os T / T fejlett, 70% -os TT-vel a fúvás előtt.
3. Mi a helyzet a gép beállításával és felszerelésével?
Technikusaink a gyárhoz mennek a gép telepítéséhez.
4. Mennyi ideig tart a garanciaidő és az értékesítés utáni szolgáltatás?
13 hónapos garanciaidő, egy év után, szakmai értékesítés utáni részleg
a legjobb szolgáltatást nyújtja neked, ha bármilyen probléma merülne fel.
Hozzáadhatja a WhatsApp és a WeChat (008618858878163) a fuether kommunikációhoz.
Népszerű tags: automatikus eldobható pohár készítő gép, Kína, beszállítók, gyártók, gyár
Egy pár
Automatikus kupakészítő gépKövetkező
Pet Kupa hőformázó gépAkár ez is tetszhet
A szálláslekérdezés elküldése









