
Pet Extruder Machine
termékleírás
TJ - 950 PET egyrétegű extruder 
ALKALMAZÁSI TERÜLET
A műanyag PP / PS / PET lemez előállítására alkalmas. Ez granulátumot extrudál a lapra, amelyet különböző típusú műanyag poharak, élelmiszer tárolók, tálcák, edények, tálak, tálcák, fedelek stb. Előállítására használnak.
FŐ TECHNIKAI PARAMÉTER
| Modell | TJ-950 |
| Megfelelő lap | PET, PLA |
| Max. Lap szélessége | 950 mm |
| A lap vastagsága | 0.18-1.2mm |
| Csavarja be a rudat Dia. | 71.4mm |
| Fő motor | 132kW |
| Teljhatalom | 354kw |
| Max. kibocsátás | 300-400kg / óra |
| Átmérő | L22500 * W3200 * H3600mm |
| Súly | Kb. 15 t |
1. rész Extrudáló rész
1. A csavar anyaga 38CrMoAlA-t használ
2. Öt zónás hordófűtés, hűtőventillátorral
3. ZLYJ sorozat műanyag gumi dedikált szűkítő
4.Motor teljesítmény 132 KW
2. rész. Három görgős polírozó rész
1. Három henger átmérő Ø 320mm (2db), Ø 500mm (1db)
2. A görgőfelület leáll, a keménység HRC 60 -62,
3. A három tekercset szervo motor hajtja függetlenül
4. A lap vastagsága a kívánt követelményeknek megfelelően módosítható.
5. Három görgő belsejében elfogadja az örvényes hűtési konstrukciót, hogy gyors hűtési célokat érjen el.
6. A polírozási lépés az olajhengert alkalmazza .
3. rész. Mold hõmérséklet-szabályozás hûtés / fûtés
1. A három görgő hőmérséklete pontosan szabályozható.
2. Lehet, hogy extra hűtőberendezéssel jobb hűtésre képes
4. rész A szilikon bevonatrendszer
A lemez felületén és a bevonat szilikon
2. Kiváló gördülési hatás
5. rész . Vágás (vágás) szélességi utasítások
Állítható vágási szélesség, a kézikerék állításával állítsa be a lapszélességet a Pneumatikus mágnesszelep alatt
6. rész . Vontatás és hulladék anyag visszacsévélése
3. Kényelmes hulladék anyag visszacsévélése
7. rész . Kész lapkimenet
1. Vezeték átmérő 1000 mm-ig
2. Elfogadja a 2 db munkaállomás kész lapkikötést
Népszerű tags: kisméretű lap extruder gép, Kína, beszállítók, gyártók, gyár
Egy pár
Műanyag lap extruder gépKövetkező
Műanyag extruder gépAkár ez is tetszhet
A szálláslekérdezés elküldése










